ODOVZDÁVANIE OCENENÍ GOODWILL ENVOY V BRATISLAVE, 12/2018

Večer plný ocenení, charity a slovenského umenia v Palugyayovom paláci.

Projekt Party v 21. storočí bol súčasťou udeľovaní ocenení Veľvyslanec dobrej vôle, kde svojím programom spestril a spríjemnil už tak slávnostnú chvíľu.

Minister Miroslav Lajčák odovzdal v stredu už po šiestykrát ocenenia Goodwill Envoy. Ocenenie je určené úspešným Slovenkám a Slovákom, ktorí dlhodobo pôsobia v zahraničí a svojou prácou šíria dobré meno našej krajiny a prispievajú k budovaniu jej pozitívneho imidžu a značky #Slovensko Zároveň predstavuje vyjadrenie uznania laureátom za ich profesionálne úspechy a poďakovanie za ich cenný príspevok k pozitívnej prezentácii SR v zahraničí.

Počas večera hostí sprevádzala speváčka VeronikaS – Veronika Strapková výberom slovenských ľudových piesní prearanžovaných v rámci projektu Party v 21. storočí do moderných hudobných žánrov. Do melódii piesní postupne vstupovali modelky v tradičných svadobných odevoch z celého Slovenska a uchvátili tak svojou krásou publikum.

Video: https://www.facebook.com/mzv.sk/videos/326342734625764/

Press: https://www.ta3.com/clanok/1143444/cenu-vyslanec-dobrej-vole-udelil-minister-lajcak-trom-slovakom.html?fbclid=IwAR0Y8KmsuUuw7lajdlVhzwx4BbM_MdmvkYRG7iGP5xhocHaCA1F6veuji8g